‘Meleku’ ka vuajtur shumë në serial, por shikoni çfarë jete të lumtur bën në jetën reale – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

‘Meleku’ ka vuajtur shumë në serial, por shikoni çfarë jete të lumtur bën në jetën reale

11:26 | 14 Qershor 2018

Vajza e vogël “Melek” nga seriali turk “Nëna” ua ka rrëmbyer zemrat kosovarëve.

Kjo sigurisht për shkak të temës delikate që trajton ky serial, shkruan ORAinfo.

Ajo që preki më së shumti zemrat e publikut është vajza e vogël “Melek”, e cila shpesh me vuajtjet e saj na bëri të qajmë.

Por, përmes disa pamjeve Meleku tregon se ka stil edhe për foto.

Në një foto ‘Meleku’ shihet duke ekspozuar trupin e saj edhe pse e vogël në moshë. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!