Menaxheri i “On Records” ofendon rëndë Getinjon dhe Mozzik – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

Menaxheri i “On Records” ofendon rëndë Getinjon dhe Mozzik

16:30 | 13 Janar 2018

Ditë më parë, dy reperët Mozzik dhe Getinjo kanë njoftuar se janë larguar nga “On Records”.

Dyshja kanë bërë të ditur se me të dalë nga ky label u janë fshirë të gjitha këngët, shkruan lajmi.

Por, këtë gjë nuk e ka pritur mirë ish-menaxheri i tyre, Met Elshani i cili ka thënë se do të marrë masa për veprimin e tyre, ngase ata kishin një kontratë të nënshkruar. Edhe pse kanë kaluar disa ditë, të dy palët po vazhdojnë të përplasen në mënyrë indirekte.

Së fundi, ishte Meti ai i cili në Insta-Story ka postuar disa mbishkrime të cilat duket se janë dedikim për Mozzik.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!