Mendoni se flimat janë të vërtetë? Ja efektet speciale që u japin madhështi – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

Mendoni se flimat janë të vërtetë? Ja efektet speciale që u japin madhështi

14:10 | 13 Shkurt 2018

Shikoni efektet speciale që përdorin prodhuesit e filmave për të zbuluar magjinë e kinemasë, misterin, joshjen, sekretin që fsheh dhe natyrisht, bukurinë dhe madhështinë e saj.

Filmat jo gjithmonë janë ashtu si duken.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!