Mercedes në versionin karavan, ja si mund të duket – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Mercedes në versionin karavan, ja si mund të duket

15:52 | 01 Maj 2018

Gjenerata e re e Mercedes-Benz A-Class para disa muaj fillimisht është prezantuar në version Hatchback me pesë dyer, ndërsa para disa ditësh në panairin e veturave në Pekin është promovuar modeli A-Class L në version Sedan (i gjatë 4.6 metra).

Ndërkohë, dizajneri i njohur i pavarur X-Tomi Design përmes publikimit të një fotografie ka shpalosur idenë e tij se si mund të A-Class në version karavan, transmeton Koha.net.

Për versionin zyrtar karavan, mbetet të presim nëse do të bëhet në të ardhmen.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!