Merr fund telenovela e stërzgjatur! Ylli i madh po kalon te Milani – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Merr fund telenovela e stërzgjatur! Ylli i madh po kalon te Milani

22:47 | 13 Qershor 2018

Milani po përgatitet që të bëjë një transferime gjigant për sezonin  e ri.

Skuadra italiane dëshiron që të forcohen edhe më shumë në afatin e verës, në mënyrë që të fitojnë trofe.

Sipas mediave evropiane, Milani ka arritur marrëveshje me Memphis Depayn, përcjell ORAinfo.

Në ditët në vazhdim, anësori holandez pritet që të prezantohet në ‘San Siro’ si transferimi i parë i rosonerëve për sezonin e ri./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!