Mërzitet Teuta Krasniqi, shikoni çfarë i bëjnë shtëpisë Tara dhe Kaia – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Mërzitet Teuta Krasniqi, shikoni çfarë i bëjnë shtëpisë Tara dhe Kaia

13:42 | 12 Korrik 2018

Teuta Krasniqi përveçse një aktore që shquhet për talentin e lindur, ajo shquhet edhe për bukurinë që ka.

Një femër që u citua shpesh për bukuri, Teuta preferon që në të shumtën e herëve të shfaqet natyrale, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

E sot ajo ka publikuar disa pamje ku shihen Tara dhe Kaia duke e bërë shtëpinë rrëmujë.

Shikoni vet pamjet më poshtë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!