Mesazhi prekës i Ganimete Musliut për vajzën që u vetëvra në lagjen “Dardani” (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Mesazhi prekës i Ganimete Musliut për vajzën që u vetëvra në lagjen “Dardani” (Foto)

15:27 | 29 Shtator 2016

Filloretë Hykolli i dha sot fund jetës në moshën 34 vjeçare, duke u hedhur nga një objekt në lagjen Dardania në Prishtinë.

"He's my best friend" — NW

A photo posted by Yeezus. (@privatekanye) on

Ende nuk dihen shkaqet që e quan atë drejt vetëvrasjes. Por kjo ngjarje natyrisht se i ka mërzitur fort të afërmit e saj, shkruan Magazina.al.

Mustafa: Më 2 nëntor hyn në fuqi Ligji për Trepçën

black3

Dhimbje dhe trishtim ka shprehur edhe deputetja e Kuvendit të Kosovës, Ganimete Musliu, lajm ky që e shokoi atë.

Përmes një statusi në Facebook, ajo ka shkruar “Pse njerëzit e mirë ikun kaq shpejt nga kjo botë??? Do të më mungojnë fjalët e tua motivuese dhe inkurajuse ne këtë botë të rrethuar nga dallgët frustruese. Shpirti yt u prehtë ne paqe! Uroj qe nga sot do te jeshë në një vënd më të mirë! R.I.P Filloretë E. Hykolli”.

#comingsoon#photoshoot #grazzimagazine Styling by Kaona Duriqi ? Photo by @avniselmani ?

A video posted by Adelina Berisha ?? (@adelinnaberisha) on

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10154514045188006&set=a.216614258005.135447.802868005&type=3&theater

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!