Mësohet emri i kundërshtarit të Florian Markut – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Mësohet emri i kundërshtarit të Florian Markut

18:49 | 10 Gusht 2018

Drejtuesit e “Mixed Martial Arts”, (MMA) kanë përcaktuar kundërshtarin e ardhshëm për kampionin shqiptar në këtë sport Florian Marku.

Me anë të një postimi në llogarinë e tij të “Instagramit”, “luftëtari” Marku ka bërë të ditur se kundërshtari i tij i radhës do të jetë rusi Sergey Klyuev, kundërshtari i 14 për të.

Vlen të theksoi se kjo ndeshje do të zhvillohet më 14 shtator në sallën e sportit “Bill Clinton” në Ferizaj. Sergey Klyuev është një sportist i ri, ku deri tani ka zhvilluar vetëm 7 ndeshje, nga të cilat ka arritur të fitojë 6.

ë

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!