Mësohet se kush ishte kosovarja shtatzënë që humbi jetën gjatë vizitës në Maqedoni – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Mësohet se kush ishte kosovarja shtatzënë që humbi jetën gjatë vizitës në Maqedoni

12:35 | 08 Korrik 2018

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në Kanionin e Matkës në Maqedoni.

Një kosovare shtatzënë ka humbur jetën ne ujërat e atij Kanioni.

Express ka siguruar foto të kosovare s e cila humbi jetën atje.

Ajo është Mirjeta Curri e cila përveç që ishte shtatzënë pas vetes ka edhe një djalë të vogël.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!