Mësoni se çfarë moti do të mbretërojë për festën e Bajramit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

Mësoni se çfarë moti do të mbretërojë për festën e Bajramit

18:24 | 13 Qershor 2018

Siç parashikojnë meteorologët gjatë 10 ditëve të ardhshme, në vendin tonë do mbretërojë mot i ndryshueshëm.

Nga nesër parashihet mot jostabil dhe zhvillime të shtrëngatave me shi. Kështu pritet të vazhdojë deri në mesin e javës së ardhshme, për të vazhduar pastaj mot vetëm me diell dhe temperatura më të larta.

Temperatura më e lartë gjatë këtyre ditëve pritet të arrijë në 31 gradë Celsius, ndërsa më e ulëta në 13 gradë Celsius.

Ndërkohë më poshtë keni edhe tabelat që tregojnë parashikim e motit më të detajuar për 10 ditë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!