Messi –Barcelona, po ndodh ‘çmenduria’ e shekullit në futboll – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Messi –Barcelona, po ndodh ‘çmenduria’ e shekullit në futboll

10:17 | 13 Tetor 2017

Lionel Messi po konsideron seriozisht opsionin për të lënë Barcelonën , e për  tu bashkuar në Manchester City në  vitin 2018, raporton ‘The Sun’, përcjell ORAinfo.

Kontrata e yllit të Argjentinës me Barçën përfundon verën e ardhshme dhe 30-vjeçari po mendon tani për një marrëveshje pesëvjeçare të raportuar me vlerë mbi 500,000 funte në javë nga City, e cila përfshin gjithashtu një nënshkrimit prej 40 milionë funtesh./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!