Messi e do super-yllin te Barcelona – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Messi e do super-yllin te Barcelona

23:00 | 13 Qershor 2018

Leo Messi ka kërkuar nga Barcelona që të bëjë një transferim befasues.

Ylli argjentinas ka kërkuar nga skuadra katalonase që të transferoj një bashkombas të tij në afatin e verës.

Messi dëshiron që në skuadër ta ketë sulmuesin e Boca Jouniors, Cristian Pavón, përcjell ORAinfo.

Pesë herë fituesi i Topit të Artë ka mbetur i mahnitur në stërvitje nga sulmuesi i talentuar, andaj kërkon që Barcelona ta transferoj atë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!