Messi: Nëse e bën këtë Neymar, do të ishte e tmerrshme – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Messi: Nëse e bën këtë Neymar, do të ishte e tmerrshme

22:14 | 15 Maj 2018

Leo Messi ka bërë një deklaratë befasuese për të ardhmen e Neymarit.

Ylli argjentinas ka thënë se nëse braziliani transferohet tek Real Madridi, do të ishte e tmerrshme.

“Do të ishte e tmerrshme”, ka thënë Messi, përcjell ORAinfo.

“Ne kemi luajtur shumë vite së bashku, Neymar kishte një rendësi të madhe për ne”.

“Do të ishte një lajm i keq edhe për tifozët tanë”, ka shtuar më tej argjentinasi./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!