Messi te Reali?  Vjen lajmi që ka shokuar botën – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Messi te Reali?  Vjen lajmi që ka shokuar botën

11:10 | 14 Janar 2018

Real Madridi ishte i gatshëm të aktivizonte  dhe ta paguante klauzolën e lirimit të Lionel Messi në vitin 2013, njofton El Mundo, përcjell ORAinfo.

Ylli i Barcelonës ka qenë i lidhur me një kalim te Manchester Cityn në të kaluarën, por me sa duket, rivalët e ashpër të klubit katalanas ishin të gatshëm të paguajnë taksën që do t’i lejonte ata të hynin në bisedime me Argjentinasin ./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!