Mesut Ozil një djalë i urtë?! Shikoni çfarë ‘superfemër’ ka në krahë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
18 °C

Mesut Ozil një djalë i urtë?! Shikoni çfarë ‘superfemër’ ka në krahë

12:29 | 14 Shkurt 2018

Mesfushori turk i Arsenalit, Mesut Ozil është një nga futbollistët më të kërkuar nga klube të mëdha.

Ai ka luajtur edhe me ekipin e Real Madritit, dhe ka një karrierë të sukseshme, transmeton ORAinfo.

Ai nga bashkëlojtarët e tij njihet si nja djalë i urtë dhe që nuk parapëlqen të flet shumë.

Por, kur është fjala të përzgjedh femrën e tij ai nuk është treguar ‘i urtë’, kështu duke ‘goditur’ në shenjë.

Ai është në lidhje me modelen dhe këngëtaren gjermane Mandy Capristo, e cila duket një femër tejet tërheqëse.

Edhe pse Ozil është mysliman dhe njihet si një praktikues i fesë, atij nuk i ka penguar të ketë një femër gjermane.

Ozil shumë shpesh u përfol në media për shkak të jetës modeste që bën në Turqi me familjen e tij, pavrësisht milionave të tij./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!