Mihrija Braha nxehet keq me politikanët, ata… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
14 °C

Mihrija Braha nxehet keq me politikanët, ata…

20:46 | 12 Tetor 2017

Edhe Mihrija po shpreh frustimin e saj me politkën vendore. Po ajo ka zgjedhur këngën për ta shprehur këtë pakënaqësi, përcjell ORAinfo.

Në xhirimet e emisionit humoristik, Mihrija ka thurur disa vargje kundër politikanëve.

Për më shumë ja çka postoi ajo./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi