Mihrija publikon foto nga plazhi, befason me veshjen e saj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Mihrija publikon foto nga plazhi, befason me veshjen e saj

18:58 | 20 Shtator 2018

Mihrije Braha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Edhe përkundër faktit se ka shumë vite karriere në skenë, ajo vazhdon të duket si një vajzë e re, shkruan ORAinfo.

E duke qenë se duket e tillë, ajo gjithmonë shfaqet me veshje të bukura dhe atraktive.

Mihrija është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet në plazh me një veshje të ҫuditshme./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!