Mihrije Braha bëhet pjesë e ushtrisë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
1 °C

Mihrije Braha bëhet pjesë e ushtrisë

16:24 | 07 Dhjetor 2017

Mihrije Braha ka një kohë të gjatë në skenë dhe derisa është e pranishme në skenë rrjedhimisht është edhe në medie, përcjell ORAinfo.

Ajo së fundi habiti me postimet e saj provokuese dhe interesante ndjekësit në rrjetet sociale.

Derisa tani ka mbledhur disa vajza të veshura me unifromë të ushtrisë, Mihrija ndihet e entuziazmuar që për këtë fakt./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!