Mihrije Braha çmendet pas Naim Abazit, kjo foto e dëshmon këtë! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Mihrije Braha çmendet pas Naim Abazit, kjo foto e dëshmon këtë!

11:51 | 14 Mars 2018

Këngëtarja e njohur shqiptare Mihrije Braha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Edhe përkundër faktit se ka shumë vite karriere në skenë, ajo vazhdon të duket si një vajzë e re, shkruan ORAvip.

E duke qenë se duket e tillë, ajo gjithmonë shfaqet me veshje të bukura dhe atraktive.

Mihrija është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një fotografi së bashku me Naimin ku të dy po duken elegant…/ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi