Mihrije Braha flet për herë të parë për vjehrritë e saj, e papritur çka thotë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Mihrije Braha flet për herë të parë për vjehrritë e saj, e papritur çka thotë

22:56 | 08 Nëntor 2018

Mihrije Braha ka folur për herë të parë për raportin që ka me vjehrritë e saj.

Këngëtarja, Mihrije Braha ka qenë e ftuara e radhës në emisionin “Mirage”, ku ka rrëfyer shumë të pathëna rreth jetës së saj.

Braha rrëfen edhe momente prekëse teksa flet për dy shtatzënitë e dështuara.

Këto dhe shumë gjëra të tjera rreth Mihrijes mund t’i mësoni në intervistën e mëposhtme.

Nga ana tjetër, ajo ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor për fansat.

Ajo po ashtu flet për raportin që ka me prindërit e Naimit dhe si e pritën ata si nusen e tyre në shtëpi.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!