Mihrije Braha poston foto me bikini nga plazhi, befason me linjat – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Mihrije Braha poston foto me bikini nga plazhi, befason me linjat

09:08 | 12 Korrik 2018

Mihrije Braha tash e disa vite është pjesë e skenës muzikore.

Ndonëse ka 50 vite ajo shquhet për dukjen e saj elegante e madje edhe për linjat trupore, shkruan lajmi net.

Ajo është aktive edhe në rrjete sociale e cila siç shihet në imazhe ka filluar disa ditë pushimi, ku edhe po sjell imazhe të llojllojshme.

E tillë është edhe në këtë të fundit, kur shfaqet në bikini format trupore të së cilës ju lënë pa fjalë.

Nga ana tjetër, në projekte muzikore nuk është edhe aq e angazhuar por që njihet edhe si sipërmarrëse e zonja.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!