Milaim Zeka ka tentuar të bëjë vetëvrasje! (Video) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Milaim Zeka ka tentuar të bëjë vetëvrasje! (Video)

16:48 | 17 Korrik 2017

Në emisionin ‘Lemza’ në Tribuna Channel ishte i ftuar Milaim Zeka.

Ai ka treguar se si jeta ka ditur ta godasë shumë here dhe të mendojë edhe më të keqën.

Ai në emisionin ‘Lemza’ ka rrëfyer edhe mënyrat se si ka tentuar të vetëvritej.

Për ta kuptuar klikoni linkun më poshtë:

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!