Milan – Bakayoko, shikoni çfarë ka bërë tani Chelsea – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Milan – Bakayoko, shikoni çfarë ka bërë tani Chelsea

21:01 | 10 Gusht 2018

Ende nuk është mbyllur marrëveshja në mes të Milanit dhe Chelseas për Timeoue Bakayokon.

Mesfushori francez tashmë e di se do të jetë i huazuar në Serie A për një sezon, por që mund të përfundoj edhe si lojtar i rosonerëve, pasi mund ta marrin me të drejt blerje.

Por, Chelsea dhe Milani ende nuk kanë arritur marrëveshje se cila prej tyre do ta paguj pagën e Bakayokos, përcjell ORAinfo.

Të dy klubet janë duke negociuar që ta mbyllin marrëveshjen sa më shpejtë, pasi ajo mund të dështoj nëse vije ndonjë ofertë prej ndonjë skuadre tjetër./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!