Milan bën punë të mençur, heqë dorë nga dështaku  i Evropës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

Milan bën punë të mençur, heqë dorë nga dështaku  i Evropës

18:17 | 16 Prill 2018

Sipas shtypit britanik, tregon se e ardhmja e Jack Wilshere do të vazhdojë të jetë në Premier Ligë, përcjell ORAinfo.

Bisedimet për rinovimin me Arsenalin nuk janë krejtësisht në rënie, por nëse nuk do të jetë me Gunners, e ardhmja e tij mund të jetë me Evertonin që e ka vëzhguar  atë për një kohë të gjatë.

Milan tashmë ka dal nga gara , i cili kurrë nuk mendonte të kënaqte kërkesat ekonomike të agjentëve të lojtarit./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!