Milan e nis me “faqe të bardhë” – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Milan e nis me “faqe të bardhë”

19:59 | 20 Korrik 2018

AC Milan  ka nisur mbarë sezonin, pasi që sot mposhti  Novara në ndeshjen e parë miqësore  të edicionit  të ri 2018-2019 përcjell ORAinfo.

Në fund, skuadra e Gattusos erdhi me një fitore 2-0 ndaj Novara. Suso shënoi golin e parë të sezonit të ri të rossonerit, derisa Davide Calabria ishte golashënuesi tjetër për Milanin./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!