Milan e pëson keq, shikoni çfarë goli shënon Real Betis – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Milan e pëson keq, shikoni çfarë goli shënon Real Betis

21:41 | 08 Nëntor 2018

Ekipi i Milanit nuk e ka nisur mirë ndeshjen kundër Real Betisit.

Janë vendasit ata që kanë krijuar epërsinë në minutën e 12’ me anë të reprezentuesit argjentinas, Giovani Lo Celso.

Asistimi për golin erdhi nga Junior Firpo. Milan ka pësuar herët dhe me mungesën e Higuain shqetësimi është edhe më i madh.

Ky është goli i Lo Celso:

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!