Milan ia sheh ‘hajrin’ arabëve, ja lajmi i fundit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Milan ia sheh ‘hajrin’ arabëve, ja lajmi i fundit

13:42 | 07 Dhjetor 2017

Javë të vështira e kanë përcjellë Milanin , duke u përballur me krizën e rezultateve dhe disa dyshime në nivelin e  ekipit që janë bërë javëve të fundit, përcjell ORAinfo.

 

Gjithsesi dirtë  po shihet në fundin e tunelit për Milanin. Siç tregohet nga  përditshmja  ‘Republika’, vetëm hyrja e anëtarëve të rinj arabe do të lejonte Milanin të refuzonte sulmet e mundshme të shumë eskadrave që e duan me çdo kusht shërbimet e  talentit, Donnarumma./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!