Milan ia terron Montellës..! Po e transferon yllin që aq shumë e dëshiroi ai – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

Milan ia terron Montellës..! Po e transferon yllin që aq shumë e dëshiroi ai

09:34 | 14 Janar 2018

Sipas Tuttosport, Torino ka hedhur poshtë një ofertë nga Sevilla për mesfushorin 25-vjeçar Daniele Baselli, transmeton ORAinfo.

Klubi spanjoll, tani i trajnuar nga ish-trajneri i Milanit, Vincenzo Montella, po kërkon të forcojë skuadrën e tij pas një gjysmë të parë të sezonit.

Në të vërtetë, Rossonerët mbeten të interesuar për sigurimin e shërbimeve të ish- yllit të Atalantas, megjithëse është e paqartë nëse ata kanë fonde për të bërë një lëvizje kaq të guximshme këtë muaj. Ai me siguri nuk do të vijë i lirë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!