Milan kalon në epërsi ndaj Interit, por gjyqtari vendos…! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Milan kalon në epërsi ndaj Interit, por gjyqtari vendos…!

21:47 | 21 Tetor 2018

Pas Interit edhe Milanit ju anuluar një gol për pozicion jashtë loje. Goli i anuluar për Milanin erdhi në minutat e fundit të pjesës së parë.

Milani kaloi në epërsi ndaj Interit me anë të Mateo Musacchios, mirëpo gjyqtari e anuloi golin.

Anëtari i rosonerëve ishte në pozicion jashtë loje, duke mos arritur që ta zhbllokoj rezultatin në 45’ minutat e parë, përcjell lajmi.net.

E njëjta gjë i ndodhi edhe Interit, që shënoi gol me anë të Icardit, që u anulua nga gjyqtari për shkak të pozitës jashtë loje.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!