Milan nis aksionin.. Në kërkim të asaj që i mungon më së shumti klubit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
14 °C

Milan nis aksionin.. Në kërkim të asaj që i mungon më së shumti klubit

19:12 | 13 Shkurt 2018

Milan po  planifikon të ndryshojë në të ardhmen, aq shumë saqë rrjeti i vëzhguesve do të jetë shumë aktiv gjatë kësaj jave, përcjell ORAinfo.

Prioriteti i  rossonerëve  është që të gjejnë një mesfushor që mund të garantojë fuqinë dhe rezultatet  e mirë në mesfushë , si dhe po ashtu do ta rriste  dozën e cilësisë te ekipi kuqezi..

Përfaqësuesit e rossonerëve do të jenë më shumë të fokusuar  te liga e Gjermanisë, prandaj edhe atje do të udhëtojnë për të vëzhguar ndonjë futbollist i cili gjatë verës mund të zbarkojë në San Siro./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!