Milan nis festën, ky është vendimi i CAS – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

Milan nis festën, ky është vendimi i CAS

12:34 | 20 Korrik 2018

Vendimi i UEFA-së në muajin e kaluar, që ia ndaloi Milanit pjesëmarrjen në Evropa Ligë për një stinor, është ndryshuar sot, pasi klubi italian ka paraqitur ankesë në CAS, dhe sot ka marrë përgjigje pozitive.

Milani do të merr pjesë në Evropa Ligë pës stinorin 2018/19, këtë e kanë konfirmuar burimet e Sky Sportit.

Priten detaje të tjera në vazhdim.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!