Milan nis misionin për t’ia rrëmbyer dy lojtarë Real Betisit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Milan nis misionin për t’ia rrëmbyer dy lojtarë Real Betisit

17:43 | 08 Nëntor 2018

Real Betis dhe Milan do të takohen me sonte në kuadër të Europa League.

Në këtë ndeshje drejtuesit e Milanit do ta kenë një mision të dyfishtë. Ata do t’i përcjellin dy lojtarë të cilët synojnë t’i transferojnë në ‘San Siro’.

Këtë mbrëmje, në qendër të vëmendjes do të jenë lojtarët Giovanni Lo Celso dhe Sergio Canales, përcjell ORAinfo.

Dy talentët do të vëzhgohen nga drejtori Leonardo, dhe nëse ata ia mushin mendjen, shumë lehtë mund të përfundojnë të Milan. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!