Milan ‘shokon’ të gjithë, po ia rrëmben yllin e madh Real Madridit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Milan ‘shokon’ të gjithë, po ia rrëmben yllin e madh Real Madridit

13:32 | 13 Tetor 2017

Lajme të pabesueshme po vijnë nga Spanja. Mesfushori, Luka Modric  është përfshirë në listën e largimve nga Real Madrid, e Milan veç se ka hyrë në garë për yllin kroat përcjell ORAinfo.

Lajmi, i nisur nga Diariogol, mund të bëjë që zyrtarët e Milanit të ngrihen në  këmbë e ta bëjnë hapin e madh. Fassone ka deklaruar gjithmonë se ai dëshiron të shtojë dy ose tre elementë cilësorë  në skuadër, derisa ka pranuar se atij  kroatët i pëlqejnë shumë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!