Milan vendon për të ardhmën e Gabriel Palettan – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Milan vendon për të ardhmën e Gabriel Palettan

17:53 | 07 Dhjetor 2017

Klubi italian Milani ka vendosur të largojë Gabriel Palettan.

Lajmi konfirmohet nga “Calciomercato”, që shkruan se kuqezinjtë do ta shesin në janar mbrojtësin.

31-vjeçari nuk është i nevojshëm për ekipin, sidomos pas ardhjeve të reja në skuadër.

Skuadra favorite për t’i fituar shërbimet e tij është Sassuolo.

PESCARA, ITALY – APRIL 02: Gabriel Paletta of AC Milan in action during the Serie A match between Pescara Calcio and AC Milan at Adriatico Stadium on April 2, 2017 in Pescara, Italy. (Photo by Giuseppe Bellini/Getty Images)

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!