Milani dhe Interi në ‘luftë’ për yllin e madh – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

Milani dhe Interi në ‘luftë’ për yllin e madh

23:00 | 21 Shtator 2018

Jo vetëm për Cesc Fabregasin, Interi dhe Milani janë në garë edhe për një lojtar.

Dy skuadrat nga qyteti i Milanos janë duke e shikuar edhe një alternativë për mesfushën e tyre.

Milani dhe Interi janë futur në garë për transferimin e mesfushorit të Cagilarit, Nicolo Barella, përcjell ORAinfo.

Rosonerët dhe nerazurët i duan shërbimet e mesfushorit në janar, andaj do të jetë një garë e nxehtë mes të dyja skuadrave./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!