Milani e do yllin e madh, mirëpo rrezikohet nga Arsenali – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Milani e do yllin e madh, mirëpo rrezikohet nga Arsenali

17:51 | 13 Qershor 2018

Milan pritet që të jetë seriozisht në garë me Arsenali për Gelson Martins

Anësori, bashkë më gjashtë lojtarë të Sportingut kanë kërkuar shkëputje të kontratës me klubin

Image result for gelson martins

Sipas Corriere dello Sport, Milan pritet që të josh atë edhe pse do ta këtë vështirë pasi që paga që i ofron Arsenali sulmuesit është dyfish më e madhe se ajo e Milanit.

Martins (23) ka shënuar 12 gola dhe ka bërë 13 asiste sezonin e kaluar.

Rossoneri kanë hapur negociatat më të shumë shpejt pasi që ata e dinë që klubet nga Premier Liga janë më të forta financiarisht për ta marrë në radhët e veta portugezin.

Image result for gelson martins

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!