“Milani është forcuar, por s’ka lider”, deklarata që ka quar peshë pronarët kinez (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

“Milani është forcuar, por s’ka lider”, deklarata që ka quar peshë pronarët kinez (Foto)

15:47 | 09 Gusht 2017

Kapiteni i Atalanta Papu Gomez pranon se Milan është forcuar, por sipas tij, jo aq sa thonë të gjithë.

“Largimi i Leonardo Bonucci ka dobësuar mbrojtjen e Juventusit. Milani është forcuar, megjithëse sipas mendimit tim, jo aq sa thuhet të gjithë”, ka thënë Gomez, përcjell ORAinfo.

“Ata kanë nënshkruar me lojtarë të mirë, por unë nuk shoh ndonjë lojtar të madh një fenomen. Interi ka një trajner të shkëlqyeshëm, kështu që edhe ata do të jenë shumë të fortë në këtë kampiona”.

Ai ka thënë se në këtë sezon për shkak të përforcimeve të Milanit dhe Interit, kampionati italian do të jetë me i balancuar. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!