Milani ka kohë që e kërkon, por në garë futen edhe Arsenali e PSG – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Milani ka kohë që e kërkon, por në garë futen edhe Arsenali e PSG

23:24 | 13 Qershor 2018

Marouane Fellaini po largohet nga Manchester United.

Mesfushori belg ka refuzuar që ta nënshkruaj kontratën e re, andaj po largohet në verë nga skuadra angleze.

Fellaini është cak i skuadrave si, Milan, PSG dhe Arsenal, mirëpo londinezët po i prijnë garës, përcjell ORAinfo.

Belgu po kërkon që të luaj standard, andaj londinezët janë të gatshëm që t’i ofrojnë postin e liderit në mesfushë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!