Milani po e transferon ‘bishën’ e skuadrës evropiane – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Milani po e transferon ‘bishën’ e skuadrës evropiane

23:01 | 11 Korrik 2018

Fabio Borini duket se i ka ditët e numëruar te Milani.

Sulmuesi italian u transferua te rosonerët verën e kaluar, mirëpo shumë shpejtë mund të ndërroj skuadër.

Lazio ka shprehur interesim për Fabio Borinin, andaj edhe Milani nuk do të hezitoj shitjen e tij, përcjell ORAinfo.

Rosonerët mund të përfitoj nga ky interesim i romakëve, pasi mund ta marrin Ciro Immobilen./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!