Milani po e transferon super-yllin e Romës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Milani po e transferon super-yllin e Romës

22:14 | 13 Janar 2018

Milan po e planifikon transferimin e boshnjakut Edin Dzeko.

Këtë, Kuq e Zinjt flitet se do ta provojnë gjatë afatit kalimtar të verës, pohon Tuttosport.

Sulmuesi i Romës vazhdon të kontribuojë me gola për klubin kryeqytetas, dhe konsiderohet si lojtari që mund ‘ta rimëkëmbë’ klubin milanez.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!