Milani publikon listën ndaj Ludogorets, ka shumë befasi – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Milani publikon listën ndaj Ludogorets, ka shumë befasi

14:00 | 14 Shkurt 2018

Milani do të përballet nesër me Ludogoretsin.

Klubi italian është favorit për ta fituar atë përballje në Evropa Liga, ku ka paraqitur edhe listën e 20 lojtarëve që do të luajnë nesër, përcjell ORAinfo.

Lajm i keq është që për Milanin nuk do të luaj Nikola Kalinic që vazhdon të jetë i lënduar.

Më poshtë mund të shikoni listën e lojtarëve të ftuar në ndeshjen ndaj Ludogoretsit:

Donnarumma, G. Donnarumma, Guarnone, Abate, Bonucci, Calabria, Musacchio, Rodriguez, Romagnoli, Zapata, Biglia, Bonaventura, Calhanoglu, Kessie, Mauri, Montolivo, Borini, Cutrone, André Silva, Suso./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!