Milani siguron transferimin e dy ‘bomberëve’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Milani siguron transferimin e dy ‘bomberëve’

19:00 | 21 Prill 2017

Pas përfundimit të blerjës së Milanit, tani pronarët kinez janë duke përgatitur disa transferime të mëdha.

Kinezët kanë premtuar se skuadra nga sezoni i ri do të jetë një skuadër krejtësisht ndryshe dhe se do të luftoj për çdo trofe të ndryshëm, por që i duhen dy transferime në sulm fillimisht.

Milani në këtë verë do të tentoj transferimin e Aubameyangit që ishte pjesë e akademisë së tyre dhe Edi Dzekon nga Roma, duke i ofruara Calos Baccan, transmeton ORAinfo nga “Mediaset Premium”.

Biznesmenët kinezë janë të vendosur që t’i kthejnë ditët e lavdishme sërish klubit rosoner, pas shumë vitesh mungesë në garat evropiane./ORAinfo/

Image result for aubameyang ac milanImage result for dzeko to milan

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!