Miloti publikon momente romantike me gruan e tij, me kaq pasion po e puth atë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

Miloti publikon momente romantike me gruan e tij, me kaq pasion po e puth atë

21:41 | 11 Tetor 2018

Milot Lllalloshi erdhi në skenë falë motrës së tij, për t’u bërë më pas një emër në vete.

Ai bashkë me Edonën sollën disa këngë që morën shumë pëlqime nga publiku, por tani duket se vëlla e motër e kanë lënë në gjysmë, përcjell ORAinfo.

Miloti është i lumtur me familjen e tij dhe i gëzohet çdo ditë rritjes së djalit të tij të vetëm.

Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet, shkruan ORAinfo.

Sot ai ka publikuar një foto në të cilën shihet duke e puthur gruan e tij.

Ata janë një ҫiftë shumë i bukur dhe romantik./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!