Mimoza e ‘fshinë’ Seldin komplet nga jeta e saj, e bëri edhe këtë veprim – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Mimoza e ‘fshinë’ Seldin komplet nga jeta e saj, e bëri edhe këtë veprim

00:00 | 21 Shtator 2018

Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu ishin çifti më i dashur i esradës sonë.

Ata u fejuanpak kohë më parë me një ceremoni të thjeshtë, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

Mimoza dhe Seldi i kanë dhënë fund fejesës së tyre, duke e pranuar këtë edhe publikisht.

E me postimin e sontëm të Mimozës kuptojmë se më nuk do të kenë as mbrëmje muzikore së bashku./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!