Mirëmengjesi: Vidal – Milan, ky është lajmi i fundit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
16 °C

Mirëmengjesi: Vidal – Milan, ky është lajmi i fundit

08:35 | 17 Prill 2018

Arturo Vidal ka ofertë për rikthim në Serie A.

Milan ka identifikuar dy përforcime të mëdha, gjatë afatit kalimtar të verës.

Mediat italiane raportojnë se “Rossonerët” kërkojnë mesfushorin e Bayern Munichut, Arturo Vidal, dhe sulmuesin e Olympique Lyon, Memphis Depay.

Vidal dhe Depay janë dy emrat e kërkuara nga Milan për sezonin e ri, përcjell lajmi.

Milan kërkon përforcime për të krijuar ekip konkurrent për titull në Serie A.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!