Miriami publikon foton e mëngjesit, shfaqet krejt natyrale…Do të befasoheni me pamjen e saj… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

Miriami publikon foton e mëngjesit, shfaqet krejt natyrale…Do të befasoheni me pamjen e saj…

12:18 | 14 Janar 2018

Miriam Cani njihet për veshjen e saj të bukur dhe elegante, shkruan ORAinfo.

Por, në radhë të parë është e njohur për projektet shumë të suksesshme muzikore.

Miriami është shumë e dashur për publikun kosovar dhe atë shqiptar.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet e pagrimos dhe e tillë po duket tejet e bukur…/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!