Mirsa Kërqeli kaq e lumtur në mes burrit dhe djalit të saj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Mirsa Kërqeli kaq e lumtur në mes burrit dhe djalit të saj

17:46 | 07 Dhjetor 2017

Bëri bujë me këngët e saj të cilat u pëlqyen shumë nga një pjesë e publikut, Mirsa e la këngën për t’iu përkushtuar krijimit të familjes së saj, përcjell ORAinfo.

Këngëtarja zgjodhi këtë mënyrë jetese duke e lënë dinamikën e profesionit të muzikës dhe famën pas.

Ajo pas këtij vendimi që mori në jetën e saj u rezervua edhe për media edhe pse ka ende interesim të publikut për ‘zhdukjen’ e saj.

Mirsa tanimë është e lumtur në krah të burrit të saj me të cilin ka edhe një djalë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!