Mitsubishi shitet për vetëm 556 euro, ja cili institucion shiti vetura me çmime të lira – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Mitsubishi shitet për vetëm 556 euro, ja cili institucion shiti vetura me çmime të lira

15:44 | 13 Prill 2018

A.D. ka arritur të pajiset me veturë Mitsubish Pajero për vetëm 556 euro.

Këtë ‘pazar’ ai ka arritur të bëjë në Këshillin e Pavarur Mbikëqyrës të Shërbyesve Civil të Kosovës, shkruan ORAinfo.

Ky institucion ka shitur 7 automjete përmes ankandit publik.

Të 7 automjetet janë shitur në vlerë prej 8 184 euro.

Autmojeti më i lirë është shiturështë i tipit Mitsubish Pajero për vetëm 556 euro.

Ndërkaq çmimi për automjetin më të shtrenjtë të shitur në këtë ankand publik shkon për automjetin Nissan Terrano 3268 euro.

Më poshtë mund të gjeni njoftimin për dhënien e kontratës për secilin automjet të shitur. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!