Moderatorja e lajmeve që e njihni të gjithë është gruaja e Mensur Safqiut – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
14 °C

Moderatorja e lajmeve që e njihni të gjithë është gruaja e Mensur Safqiut

15:47 | 16 Prill 2018

Mensur Safqiu është ndër humoristët më të dashur për publikun.

Bashkë me dy kolëgët e tij, ‘Stupcat’ janë grupi më i shikuar i humorit kosovar, përcjell ORAvip.

E keni parë në shumë role që ai luajti, por jeta e tij private shuan kureshtjen e shumë prej fansave të tij.

Mensuri është i martuar me moderatoren e lajmeve të Klan Kosovës, Mjellma Pallaskën me të cilën ka edhe fëmijë.

Aktori jetën e tij familjare nuk e ekspozon aspak në rrjetet sociale dhe është shumë i rezervuar në këtë aspekt./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi