Moderatorja e njohur shqiptare shfaqet rrugëve vetëm me këmishë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Moderatorja e njohur shqiptare shfaqet rrugëve vetëm me këmishë

19:46 | 16 Prill 2018

Ilda Bejleri është ndër prezantueset më të suksesshme dhe më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo ndër të tjera shquhet edhe për format e saj trupore. Ilda është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të shpeshta dhe të ndryshme, shkruan ORAvip.

Sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet rrugës e veshur vetëm me një këmishë.

E tillë Ilda po duket tejet provokative./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari